Oblasti investic Projekty

Portfolio

Reality

Investiční skupina SMART cílí především na menší projekty, kdy se pořizovací cena nakupovaných nemovitostí pohybuje v řádech milionů, případně desítek milionů korun; výjimečně se může jednat i o vyšší hodnoty.
Lázeňský komplex na Moravě, Teplice nad Bečvou

Lázeňský komplex na Moravě, Teplice nad Bečvou

Dceřiná společnost investiční skupiny SMART dokončila akvizici souboru nemovitostí sloužících k pobytové rekreaci. Jedná se o komplex lázeňských budov na Moravě. Celková výše investice by měla dosahovat přibližně 300 milionů Kč. Ubytovací zařízení bude vlastněno společností RANELL s.r.o. (dceřinou společností investiční skupiny SMART), která bude ubytovací zařízení dále pronajímat současnému provozovateli lázní.

Podíl
100 %
Vstup
04 2019
Administrativní budova Hněvotínská, Olomouc

Administrativní budova Hněvotínská, Olomouc

Na konci roku 2019 skupina SMART zrealizovala nákup areálu na ulici Hněvotínská v Olomouci, jehož dominantou je administrativní budova s vedlejší stavbou garáží a přilehlých pozemků včetně zpevněné plochy pro parkování. Budova disponuje plochou kanceláří 1 943m2 s možností využití 67 parkovacích míst. Společnost Gentra Invest s.r.o., která je majitelem areálu a zároveň součástí skupiny SMART převážnou část budovy pronajímá. Budova také slouží jako sídlo společnosti SMART BONDS a.s. a ostatních společností ze skupiny. Hodnota nemovitosti je odhadována na 50 mil.

Podíl
100 %
Vstup
12 2019

Development

Investiční skupina SMART se v oblasti developmentu zaměřuje především na hlavní města (Praha, Bratislava), případně krajská města či jiné větší aglomerace v hospodářsky či společensky významných lokalitách.
Pod Kameněm, Krhová u Valašského Meziříčí

Pod Kameněm, Krhová u Valašského Meziříčí

Dceřiná společnost investiční skupiny SMART, společnost Pod kamenem s.r.o., aktuálně vlastní pozemky v lokalitě Pod Kameněm v obci Krhová u Valašského Meziříčí. Jde celkem o 20 stavebních pozemků o výměře 960 až 1855 m2. Na pozemcích jsou zřízeny přípojky k distribučním soustavám a pozemky jsou tak připraveny pro výstavbu rodinných domů. Aktuálně již probíhá výstavba a k prodeji jsou k dispozici poslední dva pozemky.

Podíl
100 %
Vstup
11 2016
Pozemky pro výstavbu o rozloze 70 300 m2, Olomouc

Pozemky pro výstavbu o rozloze 70 300 m2, Olomouc

Investiční skupina SMART dokončila akvizici společnosti Brickyard a.s., která má ve svém portfoliu pozemky o velikosti cca. 70 000 m2 určených po schválení územního rozhodnutí k výstavbě (smíšená obytná). Jedná se o pozemky v atraktivní jihozápadní lokalitě statutárního města Olomouc. Investiční skupina SMART plánuje pozemky využít k individuální výstavbě rodinných domů nebo bytové výstavbě, a to v horizontu dvou až tří let. Výše investice by měla v první fázi dosáhnout cca. 53 mil. Kč.

Podíl
100 %
Vstup
02 2019
Projekt KORZO LIPNO

Projekt KORZO LIPNO

Nejnovější investicí skupiny SMART je projekt KORZO LIPNO, jehož cílem je vybudovat resort apartmánového bydlení s komplexní nabídkou ubytovacích služeb v lokalitě lipenské přehrady. Projekt se rozkládá na ploše 20 800m2 a je rozdělen do jednotlivých etap, které se nachází v různých fázích realizace od již zkolaudovaných apartmánů až po poslední plánovanou etapu, která je ve fázi projektové dokumentace. Resort KORZO LIPNO využívá umístění v turisticky atraktivní lokalitě Lipna nad Vltavou a přirozeně navazuje na její stávající zástavbu. Cílem investice je především zisk z prodeje apartmánů a následně ze zajištění služeb spojených s jejich provozem a údržbou.

Podíl
50 %
Vstup
08 2020
Naše webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.